Głosowanie

Głosowanie

Zapraszamy do udziału w głosowaniu na Bydgoskie Drzewo Roku. Przed oddaniem głosu prosimy o zapoznanie się z zasadami głosowania, a także z informacjami o drzewach.

Zasady głosowania na Bydgoskie Drzewo Roku

 1. Głosujemy w formularzu dostępnym na stronie modrzew.org.pl.
 2. Głosowanie trwa od 1 do 10 października 2021 r. Głosy oddane przed tym lub po tym terminie będą uznane za nieważne.
 3. Każdy może oddać jeden głos z jednego adresu e-mail. 
 4. Oddanie głosu polega na podaniu adresu e-mail, wskazaniu jednego z dziesięciu drzew oraz kliknięcia pola prześlij.
 5. W przypadku uzyskania takiej samej liczby głosów o kolejności będzie decydować punktacja uzyskana przez drzewo w półfinale podczas obrad kapituły konkursu.
 6. Wyniki zostaną ogłoszone o 12 października 2021 r. o godz.17.00 w Kinie Pomorzanin.
 7. Biorąc udział w głosowaniu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swojego adresu e-mail. Wyrażenie zgody jest konieczne, by móc oddać głos w konkursie.
 8. Dane będą przetwarzane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, w szczególności przyjmują Państwo do wiadomości, że:
 • Administratorem danych osobowych jest: Stowarzyszenie MODrzew – Monitoring Obywatelski Drzew, ul. Marcinkowskiego 11/3, 85-056 Bydgoszcz
 • Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu Bydgoskie Drzewo Roku – tj.oddania głosu w konkursie.
 • Dane osobowe będą przetwarzane przez okres głosowania do ogłoszenia wyników tj. do 12 października 2021 r. 
 • W każdym momencie mają Państwo możliwość wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne.
 • Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
 • Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa dotyczące ochrony danych osobowych.